O produkcie

Zielony Obraz to efekt inspiracji młodego zespołu trendami ekologicznymi oraz chęci przywrócenia żywej, rosnącej zieleni w betonową przestrzeń życia codziennego. Codzienny pośpiech, praca i obowiązki – potrzebne jest miejsce, które pomoże nam się zrelaksować, wziąć oddech i nabrać dystansu. Takim miejscem może być ogród – jednak nie zawsze mamy możliwość  korzystania z jego dobrodziejstw. Nasze ogrody naścienne są wspaniałą alternatywą, dla konwencjonalnych form zieleni, zwłaszcza przy braku odpowiedniej przestrzeni. Różnorodność roślin jest kluczem do tworzenia zaskakujących wzorów oraz niepowtarzalnych ogrodów. Zielone Obrazy są przede wszystkim artystycznym wyrazem harmonii kolorów i kształtów, tworzoną przez kompozycje żywych roślin.

Prezentujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie do domów, ale także galerii, biur, hoteli oraz restauracji. Zieleń oswaja takie wnętrza – stają się one bardziej przyjazne i naturalne, a my chętniej pozostajemy w nich na dłużej.  Ogrody wertykalne wypełnią życiem każdą przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego charakteru i wyglądu oraz poprawiając nastrój mieszkańców i gości. Nasza oferta skierowana jest do klienta oczekującego usług o najwyższej jakości. Tworzymy obiekty unikatowe, wykonywane ręcznie i na zamówienie.

Nasz Obraz jest produktem ekologicznym, wytworzonym z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu, jest wolny od związków rakotwórczych oraz całkowicie hypoalergiczny. Sprawdzona i przetestowania konstrukcja jest  zastrzeżonym wzorem przemysłowym na terenie Unii Europejskiej. Obraz wypełniony jest miękką tkaniną – nietoksyczną, stabilną i praktycznie niezniszczalną. Ekologiczny materiał tworzy idealne środowisko dla roślin tropikalnych i sukulentów. Dzięki naszej koncepcji połączenia ze sobą różnych systemów nawadniania i materiałów, zielona ścianka staję się przełomem w uprawie roślinności w przestrzeni prywatnej i publicznej.

 

Zielone Obrazy są odpowiedzią na potrzebę:

  • codziennego kontaktu z naturą, posiadania własnego ogrodu
  • estetycznych i jednocześnie pięknie zaprojektowanych wnętrz
  • zdrowego i przyjaznego miejsca pracy
  • podniesienia prestiżu i zaufania klientów firmy

 

ZieloneObrazy.eu – piękne ogrody wertykalne