Zielony Obraz

Zielony Obraz to efekt inspiracji młodego zespołu trendami ekologicznymi oraz chęci przywrócenia żywej, rosnącej zieleni w betonową przestrzeń życia codziennego. Codzienne zabieganie, praca i obowiązki – potrzebne jest miejsce, które pomoże nam się zrelaksować, wziąć oddech i nabrać dystansu. Takim miejscem może być ogród – jednak nie zawsze mamy możliwość  korzystania z jego dobrodziejstw. Nasze Obrazy są wspaniałą alternatywą, dla konwencjonalnych form zieleni, zwłaszcza przy braku odpowiedniej przestrzeni . Ta różnorodność jest kluczem do tworzenia zaskakujących wzorów oraz niepowtarzalnych ogrodów. Zielone Obrazy są przede wszystkim artystycznym wyrazem harmonii kolorów i kształtów, tworzoną przez kompozycje żywych roślin.

Prezentujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie do domów, ale także galerii, biur, hoteli oraz restauracji. Zieleń  „oswaja” takie wnętrza – stają się bardziej przyjazne i naturalne, a my chętniej pozostajemy w nich na dłużej.  Ogrody wertykalne wypełnią życiem każdą przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego charakteru i wyglądu oraz poprawiając nastrój mieszkańców i gości. Nasza oferta skierowana jest do wyrafinowanego klienta oczekującego usług o najwyższej jakości. Tworzymy obiekty unikatowe, wykonywane ręcznie i na zamówienie.

Nasz Obraz jest produktem ekologicznym, wytworzonym z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu, jest wolny od związków rakotwórczych oraz całkowicie hypoalergiczny. Sprawdzona i przetestowania konstrukcja jest  zastrzeżonym wzorem przemysłowym na terenie Unii Europejskiej. Obraz wypełniony jest miękką tkaniną – nietoksyczną, stabilną i praktycznie niezniszczalną. Ekologiczny materiał tworzy idealne środowisko dla roślin tropikalnych i sukulentów. Dzięki naszej koncepcji połączenia ze sobą różnych systemów nawadniania i materiałów, zielona ścianka staję się przełomem w uprawie roślinności w przestrzeni prywatnej i publicznej.

 

Zielone Obrazy są odpowiedzą na potrzebę:

  • codziennego kontaktu z naturą, posiadania własnego ogrodu
  • estetycznych i jednocześnie pięknie zaprojektowanych wnętrz
  • zdrowego i przyjaznego miejsca pracy
  • podniesienia prestiżu i zaufania klientów firmy